OEM: 3118125R91, 3637411M91, 41313232
Vesipumppu, sopii CASE, MF, Landini - Traktoritarvikkeet - 8716106065639 - 1
  • Tuotekoodi: 8716106065639
kpl
Sopii seuraaviin malleihin:
CASE-IH
Sarja 74 75 76 84 85 86 94 95
475
Landini
Sarja 30
6830
Sarja 40
6840
Sarja 50
Sarja 500
Sarja 530
Sarja 560
Sarja 60
Sarja 70
Sarja 80
Sarja Advantage
Advantage 65
Advantage 75
Advantage 85
Sarja Blizzard
Blizzard 65
Blizzard 75
Blizzard 85
Sarja Cingolati Meccanici
C6830
C7800
Sarja Frutteti 530 F-L-V
6530L
6530V
65GTP
7530F
7530L
75GTP
8530F
85GTP
Sarja Frutteti 560 F
6560F
7560F
8560F
Sarja Frutteti 560 L-V
6560V
7560V
Sarja Trekker F
Trekker 85F
Sarja Trekker NG Tier 2
Trekker 75F
Sarja Trekker NG Tier 3
Trekker 75
Massey Ferguson
Sarja 100 Italian
174-4S
174V
184-4S
Sarja 155 -> 168
165
175
Sarja 200
265
Sarja 200 Italian
274S
274SK
273
274
Sarja 300
362
362N
372
Sarja 300 Italian
373LX
374A
374F
374S
374V
376C Italian
376CF
383LX Italian
384A
384F
384S
384V
393LX Italian
394A
394F