Nivellaakeri GE40-DO-2RS
Nivellaakeri GE40-DO-2RS - Nivellaakerit - 4012802530384 - 1
sisähalkaisija: 40 mm - ulkohalkaisija: 62 mm - ulomman renkaan leveys: 22 mm - sisemmän renkaan leveys: 28 mm - radiaalinen peruskuorma: 496 kN (staattinen), 99,1 kN (dynaaminen)... Lue lisää
  • Tuotekoodi: 4012802530384
kpl
- sisähalkaisija: 40 mm
- ulkohalkaisija: 62 mm
- ulomman renkaan leveys: 22 mm
- sisemmän renkaan leveys: 28 mm