Levyluistiventtiili 4" hydraulinen - Muut letkuliittimet - ARZO0100100550 - 1
Levyluistiventtiili 4" hydraulinen - Muut letkuliittimet - ARZO0100100550 - 2
Levyluistinventtiili 4" Tuotenumero ARZO0100100550 Liitännän tyyppi Kaksoislaipallinen Läpivientireiän nimellishalkaisija 100 mm Läpivientireiän nimellishalkaisija 4 in Kotelon materiaali... Lue lisää
  • Tuotekoodi: ARZO0100100550
kpl
Levyluistinventtiili 4"
Tuotenumero ARZO0100100550
Liitännän tyyppi Kaksoislaipallinen
Läpivientireiän nimellishalkaisija 100 mm
Läpivientireiän nimellishalkaisija 4 in
Kotelon materiaali Valurauta
Portin materiaali Ruostumaton teräs
Käytön/ohjauksen tyyppi Hydraulinen kaksitoiminen
Suurin työpaine 10 bar
Vesitiivis Kyllä
Virtaussuunnan tyyppi Yksisuuntainen
Laippaliitännän tyyppi DIN PN10 - UNI EN 1092-1
Paino 10,16 kg
l2Laippakiinnityspulttien/reikien kehän läpimitta 180 mm
l1Laipan kiinnityspulttien/-aukkojen etäisyys 150 mm
Laipan 2 kiinnityspulttien/-aukkojen läpimitta 16 mm
Laippakiinnityspulttien/reikien kierteen läpimitta M12
LLaipan paksuus 50 mm
FSylinterin liitäntäreiän läpimitta 10,5 mm
EKokonaisleveys 173 mm
Kokonaiskorkeus 727 mm
CLäpivientiaukon keskipisteen etäisyys alareunasta 104 mm
HLäpivientiaukon keskipisteen pystyetäisyys vivun reiästä 430 mm
BLäpivientiaukon keskipisteen etäisyys vivun päästä 331 mm
AVivun asennusreikien etäisyys (vaaka) 63 mm
hVivun asennusreikien etäisyys (pysty) 99 mm
Yhteensopivat tuotteet
Luistiventtiili laippa/laippa - Muut letkuliittimet - 4000072 - 1
Kramp
Luistiventtiili laippa/laippa
O-renkaat sisältävä luistiventtiili laippa/laippa-liitännöillä. - kokovaihtoehdot: 4", 5" ja 6"
Useita vaihtoehtoja
Luistiventtiili 6" laippa/laippa - Muut letkuliittimet - 5700030903030 - 1
Kramp
Luistiventtiili 6" laippa/laippa
Useita vaihtoehtoja
Luistiventtiili 200 mm/8" laippa/laippa - Muut letkuliittimet - 8716106325597 - 1
Luistiventtiili 200 mm/8" laippa/laippa
O-renkaat sisältävä 8" luistiventtiili laippa/laippa-liitännöillä. - korkeus: 584 mm - leveys: 228 mm
Saatavilla verkkokaupasta (tilaustuote)
Lähetysaika n. 3-10 arkipäivää
Varastotuotteet lähetämme viimeistään tilausta seuraavana arkipäivänä.
Luistiventtiili 5" laippa/laippa - Muut letkuliittimet - 5700030903023 - 1
Luistiventtiili 5" laippa/laippa